Vítejte na stránce DATABÁZE klubů…

Hledaný klub najdete buď v mapě (kliknutím na bod), v abecedním seznamu klubů (řazeno podle města), nebo ho zadejte do vyhledávače v horní liště.

Najdete-li u některého klubu chybné či zastaralé informace, některý klub zde nemůžete najít, případně prosté postřehy k fungování webu, prosím informuje nás (hokej@hokejovyarchiv.cz), nebo se můžete stát naším kolegou a vše doplnit sám.

Tento web je ve zkušebním provozu, kdy ho nyní začínáme plnit, stále dotváříme jeho obsah (strukturu) a hledáme zdroje informací. Chceme Vám tímto nabídnout spolupráci a partnerství při tvorbě tohoto webu i celého projektu sportovního archivu. Jste-li funkcionářem, hráčem, fanouškem nebo jen pamětníkem a máte-li aktuální či historické informace, fotografie apod., připojte se k našemu týmu a pomozte nám zmapovat historii českého, ale reálně i československého hokeje. Pojďte s námi zaznamenávat a rekonstruovat slavnou hokejovou historii tak, aby byla zdarma a uceleně dostupná každému a nezmizela nenávratně v čase tak, jak postupně blednou naše vzpomínky a odcházejí pamětníci. Vše vám rádi osobně (mailem nebo telefonem) vysvětlíme.

Napsat komentář